≡ Menu

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halılarınız üretim şekillerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Her halının üretim şekli bir değildir. Dolayısıyla hepsi bir şekilde yıkanmamalıdır. Mavi Doğa Koltuk&Halı Yıkama olarak halılarınız teslim alındıktan sonra profesyonel ekibimiz tarafından çeşidine göre ayrılmaktadır. Ayırma işleminden sonra lekeler tespit edilerek özel deterjanlar uygulanmaktadır. Allerjen bakterilerden arındırma işlemi bittikten sonra durulama aşamasına geçilir ve akabinde halınızdaki fazla su makine tarafından temizlenir.

{ 0 comments }

Avcılar Koltuk Yıkama

Mavi Doğa Temizlik Olarak Yerinde Koltuk Yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerini profesyönel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama için bizlere 0212 653 25 18 Nolu telefondan uşalabilirsiniz. Avcılar Koltuk Yıkama Servisimiz vardır.

{ 0 comments }

Koltuk Yıkama

Mavi Doğa Temizlik Olarak Yerinde Koltuk Yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerini profesyönel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama için bizlere 0212 653 25 18 Nolu telefondan uşalabilirsiniz.

{ 0 comments }

İstanbul Mavi Doğa Temizlik Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama 0212 653 25 18

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar, Bostancı.

{ 0 comments }

Mavi Doğa Temizlik Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama 0212 653 25 18

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Bahçelievler, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.

{ 0 comments }