≡ Menu
Yerinde Koltuk Yıkama

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

  • Koltuk Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Araba Koltuğu Yıkama
  • Sandalye Yıkama

Koltuk Yıkama

Mavi Doğa Koltuk&Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ekibimizle ve son teknoloji koltuk yıkama&vakumlama makinelerimizle hizmet vermekteyiz.

Yaptığımız iş tamamen şeffaflık içermektedir. Koltuklarınızı sizin gözlerinizin önünde yani evinizde yıkamaktayız. Özel şampuanlarla temizleyip özel makinelerle allerjen bakterilerden arındırmaktayız

Halı Yıkama

Halılarınız üretim şekillerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Her halının üretim şekli bir değildir. Dolayısıyla hepsi bir şekilde yıkanmamalıdır. Mavi Doğa Koltuk&Halı Yıkama olarak halılarınız teslim alındıktan sonra profesyonel ekibimiz tarafından çeşidine göre ayrılmaktadır. Ayırma işleminden sonra lekeler tespit edilerek özel deterjanlar uygulanmaktadır. Allerjen bakterilerden arındırma işlemi bittikten sonra durulama aşamasına geçilir ve akabinde halınızdaki fazla su makine tarafından temizlenir.

Kurulama işlemi akabinde halılarınız kontrol edilerek tarafınıza teslim edilir.

Koltuk Yıkama&Halı Yıkama Nedir?

Koltuk Yıkama, oluşan toz, kir ve bakterilerden kurtulmak için en etkili yoldur, koltuk yıkama işleminden geçen bir koltuk eğer profesyonel ekip tarafından yapılmış ise temizlik ve hijyen açısından ilk günkü temizliğine kavuşur,allerjen bakterilerden arınır. Aynı husus halılarınız ve yataklarınız için de geçerlidir.

Koltuk Yıkama&Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuklarınızı, halılarınızı, yataklarınızı veya araba koltuklarınızı yıkatmadan öne aşağıdaki bilgileri öğrenmenizde fayda var:

=> Yıkama yapılmadan önce mutlaka tozlar alınmalıdır.
=>Arındırılacak olan ürün için özel ürün seçilir. Bu ürünler kumaş koyu ise rengini soldurmaz, kimyasal değildir; zararı olmaz.
=> Ürünler, insan sağlığını tehdit etmez.
=> Yıkama işleminden sonra mutlaka bulunduğu oda iyice havalandırılmalıdır.

Lütfen Paylaşın
× How can I help you?