≡ Menu
Yerinde Koltuk Yıkama

Anasayfa

Bahar geldi; siz hala kışta mısınız? Mavi Doğa koltuk yıkama ve halı yıkama ile kışın boğucu kasvetinden kurtarın kendinizi. İşinde uzman ekibi ve profesyonel makineleriyle evinize baharı getirin.

Kıyafetlerimizi belirli aralıklarla yıkıyoruz evimizin heryerini de düzenli olarak temizliyoruz. Peki, neden aynı işlemi koltuklarımız ve halılarımız için yapmayalım? Ev içi allerjenlerin büyük bir kısmı koltuklarımızdan ve halılarımızdan kaynaklandığını biliyoruz. Koltuk yıkama ile leke çıkarmayı veya silme işlemlerini aynı düşünmeyin sakın. Silme işlemi sadece yüzeydeki lekeleri çıkartabilir. (Ayrıca kimyasaldır ve koltuklarınızı soldurabilir!)Biz ise kumaşa özel ürünler ve profesyonel vakumlu makineler ile koltuk ve halılarınızı allerjenlerden arındırıyoruz. Bu sayede koltuğunuzun ve halılarınızın en derinlerine nüfuz ederek mikropları ve allerjen tozları ortadan kaldırıyoruz. Bu nedenle yılda en az iki kez koltuklarınızın yıkanması sağlığınız açısından önem arz etmektedir.

Halılarınızı, koltuklarınızı, yataklarınızı, araba koltuklarınızı tüm allerjen bakterilerden arındırma konusunda bize güvenebilirsiniz. Kimyasal olmayan kumaşı soldurmayan özel deterjanlarımız ve makinelerimizle hizmetinizdeyiz.

Amacımız, kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak memnuniyetinizi maximum seviyede tutmak, teknolojinin verdiği tüm imkanlardan faydalanarak uzman ve deneyimli ekibimizle kaliteli hizmet vermektir.

Lütfen Paylaşın
× WhatsApp